Zdravá kůže je základ
zdravých vlasů

qilibTM je kosmetický výrobek s patentovaným hypoalergenním složením a svěží vůní pro muže a ženy na ošetření příležitostně nebo při chronickém řídnutí vlasů.

Název pochází z latinského slova equilibrium, které znamená rovnováhu. Přípravek qilib svým jedinečným složením obnovuje rovnováhu v přirozeném růstovém cyklu vlasů. Jeho aktivní látky působí přímo v kůži – ve vlasových koříncích a okolo nich.

qilibTM tak řeší nejen kosmetický problém prořídnutých vlasů, ale hlavně jeho příčinu, která se nachází přímo v kůži ve vlasovém kořínku.

Vypadávání a ztráta vlasů, která není dědičně podmíněná, může mít víceré příčiny. Základním viditelným rozdílem na rozdíl od hormonálně podmíněnému vypadávání je prořídnutí vlasů na celé kůži hlavy, případně i na jiných místech. Toto bývá projevem nějakého dalšího zdravotního problému – například stresu, nedostatečné výživy či chronického onemocnění a podobně. Každý z těchto faktorů může narušit rovnováhu v růstovém cyklu vlasů. Kosmetický produkt qilibTM navrací do tohoto cyklu rovnováhu pomocí antioxidačních vlastností rostlinných výtažků, které jsou součástí jeho patentovaného složení.

CG-210 - aktivní látka přípravku qilibTM působí přímo na vlasový folikul, stimuluje zánětlivé procesy a zvyšuje produkci kolagenu. Obsahuje unikátní kombinaci čistých rostlinných složek, skládajících se z extraktu z cibule (Allium cepa), citrónu (Citrus lemon), guarany (Paullinia cupana) a kakaa (Theobroma cacao).

Výsledky studií ukázaly, že qilibTM:

  • Pomáhá podporovat růst vlasů a bojovat proti úbytku vlasů tím, že obnovuje rovnováhu v cyklu růstu a vypadávání vlasů u 80 % uživatelů a stimuluje růst nových vlasů.
  • Přispívá k zdravějšímu, hustšímu vzhledu vlasů s viditelným zlepšením přibližně po 6 týdnech.

qilibTM pro muže a ženy