Produkty


qilibTM pro muže

Problémy s vlasy a jejich vypadáváním nespočívají ve vlasech samotných. Ve skutečnosti začínají přímo v kůži ve vlasových koříncích.

Na rozdíl od jiných, medicínských přípravků, je qilibTM kosmetický výrobek s rostlinnými výtažky. qilibTM je řešení navržené speciálně pro lidi, kteří si všimli, že jim vypadává více vlasů. qilibTM řeší problémy vlasů tam, kde skutečně vznikají – v kůži, ve vlasových koříncích a jejich okolí.

qilibTM dokáže vrátit rovnováhu vlasovému cyklu už po šesti týdnech používání a předchází nadměrnému vypadávání vlasů, poskytuje jistotu zdravějších a hustších vlasů.


qilibTM pro ženy

Problémy s vlasy a jejich vypadáváním nespočívají ve vlasech samotných. Ve skutečnosti začínají ve vlasových buňkách v kůži na hlavě. Na rozdíl od jiných, medicínských přípravků, je qilibTM přírodní rostlinný preparát. Je to řešení navržené speciálně pro lidi, kteří si všimli, že jim vypadává více vlasů. qilibTM řeší problémy vlasů tam, kde skutečně vznikají – v kůži hlavy, ve vlasových koříncích a jejich okolí.

qilibTM dokáže vrátit rovnováhu vlasovému cyklu už po šesti týdnech používání a předchází nadměrnému vypadávání vlasů, poskytuje jistotu plnějších, hustších vlasů.

Díky unikátí kompozici přírodních složek je vhodný i pro těhotné a kojící ženy, které se právě v tomto období často obávají o kvalitu svých vlasů. qilibTM je proto v tomto období pro ženy účinným a bezpečným řešením.

Všechny produkty qilibTM

Jak používat
přípravek qilibTM

Jak se qilibTM používá

1. Lahvičku protřepejte a pokud máte dlouhé nebo husté vlasy, nasaďte na ni přiložený aplikátor, abyste přípravek nanášeli přímo na pokožku hlavy.

2. Pomocí hřebene anebo prsty rozhrňte vlasy tak, aby bylo vidět pokožku, a aplikujte 5-10 stříknutí dvakrát denně (ráno a večer) na celou kůži hlavy (mokrou anebo suchou).

3. Přípravek vmasírujte do pokožky hlavy. Bezprostředně po použití neoplachujte. Vlasy si můžete umýt 30 minut po aplikaci.

Jak dlouho se má qilibTM používat?

U někoho se výsledky projeví už za několik týdnů, ale na dosažení optimálních výsledků byste měli qilibTM používat nejméně 3 měsíce. Pro udržení výsledků byste měli používat qilibTM i nadále v rámci každodenní péče. qilibTM se může používat neomezeně dlouho. Když přestanete qilibTM používat, neprojeví se okamžitý úbytek vlasů, ale postupně se řídnutí vlasů vrátí do původního stavu.

Péče o vlasy

Používání správných výrobků pro vaše vlasy může mít značný vliv na celkový zjev vašich vlasů, to však není náhradou za nesprávnou péči.


Mytí vlasů

Při mytí vlasů volte jemné šampóny a vyhněte se agresívním látkám, které vlasy příliš odmašťují a vysušují. Zvláště citlivější kůže hlavy může na agresívní šampóny reagovat zvýšeným vypadáváním vlasů.

Výživu vlasů v růstové fázi zabezpečuje krev, a proto je dobré používat prostředky stimulující průtok krve, či masáže vlasové pokožky. Toto samotné však nezabrání vypadávání vlasů. Všeobecně platí, že vlasy je potřeba porádně opláchnout, aby na nich nezůstaly zbytky šampónu, které potom vlas zbytečně namáhají.

Doplňky výživy

Pro růst vlasů jsou důležité jejich stavební látky a samozřejmě vitamíny a stopové prvky. Přípravky obsahující takovéto látky jsou vhodné zejména při alopécii, která není geneticky podmíněná. Avšak při genetické predispozici (přecitlivělosti na DHT) to není dostačující a v takových případech je třeba řešit samotnou přecitlivělost kořínků – například pomocí přípravku Neocapil.


Často kladené otázky

Zdravý vlas nejrpve projde růstovou a oddychovou fází a protom vypadne. Přirozený růstový cyklus vlasů obyčejně trvá několik let, ale stav kůže na hlavě ovlivňují různé faktory včetně stresu, výživy, kouření či znečištění prostředí. Znamená to, že vlas roste kratší a déle zůstává v oddychové fázi cyklu. Tím se oslabuje a zvyšuje se tak pravděpodobnost, že vypadne.

První známkou změněného cyklu vlasů může být, když si všimneme vícero vypadnutých vlasů na hřebeni anebo v odtoku vany či umývadla. Též můžete cítit, že vlasy jsou jemnější a řidší, i když nebudete mít žádné viditelné oblasti s prořídnutými vlasy.

Abyste vyloučili další příčiny vypadávání vlasů si promluvte se svým lékařem.

Normální růstový cyklus vlasu:

Růst (3-6 let)

Přechodná fáze (1-2 týdny)

Oddychová fáze (5-6 týdnů)

Opakující se růstová fáze

qilibTM je kosmetický výrobek na vnější použití s patentovantovaným hypoalergenním složením a svěží vůní speciálně pro ženy a pro muže na ošetření příležitostně anebo chronicky řídnoucích vlasů. Například pokud zpozorujete na polštáři nebo hřebeni či kartáči při česání víc vlasů, než je obvyklé, anebo jen celkově řidší vzhled vlasů. qilibTM přináší účinné a ověřené nemedikamentózní řešení při zrychleném anebo nepravidelném řídnutí vlasů tím, že pomáhá podporovat růst vlasů, bojovat proti jejich úbytku a dosáhnout hustšího, zdravějšího vzhledu vlasů.

qilibTM pomáhá lidem, kteří zjistili, že jim vypadávají vlasy více, než je pro ně běžné. qilibTM řeší problémy přímo v kůži hlavy. Na rozdíl od ostatních přípravků působí qilibTM přímo na vlasový folikul, který vlas vyživuje a ze kterého vlas roste. qilibTM je kosmetický výrobek s patentovaným složením bez vedlejších účinků, který vám poskytne jistotu hustších a silnějších vlasů.

qilibTM obsahuje patentovanou formuli CG-210, jedinečnou rostlinnou látku, která působí přímo na vlasové kořínky (folikuly) s cílem zmírnit zánět a zvýšit produkci kolagenu. Působením CG-210 dochází k posilnění vlasového folikulu a opětovnému vyvážení vlasového růstu cyklu. Zdravý a vyvážený růstový cyklus vlasů zamezuje jejich řídnutí či nadměrnému vypadávání.

CG-210 je jedinečná patentovaná formule z extraktů rostlin, která působí na třech úrovních: posiluje vlasové folikuly, zmírňuje zánět, zvyšuje produkci kolagenu a obnovuje rovnováhu v cyklu růstu vlasů.

Účinnost qilibTM byla klinicky ověřena. Pozitivní výsledky byly zřejmé už po šesti týdnech používání – qilibTM pomohl znovu vyvážit růstový cyklus vlasů a zastavil jejich nadměrné vypadávání. V rámci studie nebyly zaznamenané žádné vedlejší účinky.

Ako sa qilibTM používa

1. Lahvičku protřepejte a pokud máte dlouhé nebo husté vlasy, nasaďte na ni přiložený aplikátor, abyste přípravek nanášeli přímo na pokožku hlavy.

2. Pomocí hřebene anebo prsty rozhrňte vlasy tak, aby bylo vidět pokožku, a aplikujte 5-10 stříknutí dvakrát denně (ráno a večer) na celou kůži hlavy (mokrou anebo suchou).

3. Přípravek vmasírujte do pokožky hlavy. Bezprostředně po použití neoplachujte. Vlasy si můžete umýt 30 minut po aplikaci.

qilibTM je kosmetický produkt a nevyžaduje lékařský předpis. qilibTM koupíte v každé dobré lékárně.

U někoho se výsledky projeví už za několik týdnů, ale na dosažení optimálních výsledků byste měli qilibTM používat nejméně 3 měsíce. Pro udržení výsledků byste měli používat qilibTM i nadále v rámci každodenní péče.

qilibTM nemá žádné známé vedlejší účinky. V případě obav si promluvte se svým lékařem.

Lék na vnější použití. Účinná látka minoxidil. Pozorně čtěte příbalový leták. Poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.